Titles you rated
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 1.0
As OneRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0