Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0