Movies
Ratings
290
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5- DreamRated ★ 3.0
Riceboy SleepsRated ★ 4.0
The InnocentsRated ★ 3.5
Joy RideRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
IntentionRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5