Movies
Ratings
131
Minority ReportRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0