Movies
Ratings
126
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 1.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Cats and DogsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0