Titles you rated
VeteranRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
Short TimeRated ★ 0.5
VolcanoRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0