Titles you rated
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
LegendRated ★ 3.5
The Riot ClubRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
My Rainy DaysRated ★ 3.0
FameRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 2.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.0