Movies
Ratings
174
Monsters UniversityRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 1.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0