Movies
Ratings
156
How to Train Your DragonRated ★ 1.5
ElioRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 4.0
LeonRated ★ 1.5
The Parent TrapRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 2.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 2.0
Persian LessonsRated ★ 2.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 2.0
ChicagoRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 0.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
The Last of the MohicansRated ★ 1.5
What Women WantRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 1.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
MissingRated ★ 0.5
TakenRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0