Movies
Ratings
94
AquamanRated ★ 4.5
#AliveRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5