Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 3.5
Baahubali: The BeginningRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
RampageRated ★ 2.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5