Titles you rated
MelancholiaRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Dead ManRated ★ 5.0
A Woman's LifeRated ★ 5.0- The Forbidden Legend: Sex & ChopsticksRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
JokerRated ★ 1.5
Another ChildRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0