Movies
Ratings
646
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Hardcore HenryRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Fright NightRated ★ 1.5
The MartianRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The Great PassageRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0