Movies
Ratings
25
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The ScentRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0