Movies
Ratings
103 Kamikaze GirlsRated ★ 3.5 Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
 ForgottenRated ★ 3.5 ForgottenRated ★ 3.5
 Forrest GumpRated ★ 4.0 Forrest GumpRated ★ 4.0
 Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 1.5 Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 1.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
 FinleyRated ★ 3.0 FinleyRated ★ 3.0
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
 Memories of MatsukoRated ★ 2.5 Memories of MatsukoRated ★ 2.5
 RevelationRated ★ 0.5 RevelationRated ★ 0.5
 The HoldoversRated ★ 3.5 The HoldoversRated ★ 3.5
 I, The ExecutionerRated ★ 2.5 I, The ExecutionerRated ★ 2.5
 Be With YouRated ★ 3.0 Be With YouRated ★ 3.0
 AkiraRated ★ 2.0 AkiraRated ★ 2.0
 Helter SkelterRated ★ 1.0 Helter SkelterRated ★ 1.0
 The Boy and the HeronRated ★ 4.0 The Boy and the HeronRated ★ 4.0
 Still WalkingRated ★ 4.0 Still WalkingRated ★ 4.0
 HarbinRated ★ 2.0 HarbinRated ★ 2.0
 Big FishRated ★ 3.0 Big FishRated ★ 3.0
 OldboyRated ★ 4.0 OldboyRated ★ 4.0