Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0- PilotRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5