Titles you rated
The TerminatorRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.0