Movies
Ratings
37
Music and LyricsRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 1.5
My Blueberry NightsRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 2.5
CocoRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
LucaRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.0