Movies
Ratings
72
Spider-ManRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0