Movies
Ratings
20
TitanicRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0