Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
District B13Rated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
WantedRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0