Movies
Ratings
186
The GiverRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0