Movies
Ratings
154
I Am SamRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0