Titles you rated
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.5
Still LifeRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
PersonaRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
GiftedRated ★ 4.0
The Unknown WomanRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Training DayRated ★ 4.0