Titles you rated
Uncut GemsRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0