Movies
Ratings
153
MidsommarRated ★ 4.5
Sucker PunchRated ★ 2.0
The Seventh ContinentRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The White RibbonRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 2.5
Our TownRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
2012Rated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.5