Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
JiseulRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
PietaRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 2.0
District B13Rated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0