Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 0.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
The Liar and His LoverRated ★ 4.0