Movies
Ratings
1072
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Heart BlackenedRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Planet TerrorRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
FinchRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
Carry OnRated ★ 2.5
The Tomorrow WarRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5