Movies
Ratings
238
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 3.0