Movies
Ratings
169
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0