Movies
Ratings
113
Raya and the Last DragonRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0