Movies
Ratings
307
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
End of WatchRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
LincolnRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 5.0
LawlessRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0