Movies
Ratings
395
Mickey 17Rated ★ 5.0
My Hero Academia Heroes Rising THE MOVIERated ★ 5.0
My Hero Academia: World Heroes' MissionRated ★ 5.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 4.5
LucaRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.5