Movies
Ratings
106
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
Stuck in LoveRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Naked KitchenRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.0