Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0