Movies
Ratings
45
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 2.5
The ConcubineRated ★ 0.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.5