Movies
Ratings
24
TedRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.5
Snow PathsRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.0