Movies
Ratings
72
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
577 ProjectRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 1.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.5
HellboyRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 1.0
SurrogatesRated ★ 3.0