Movies
Ratings
52
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5