Movies
Ratings
251
LimitlessRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0