Titles you rated
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
MulanRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0