Movies
Ratings
94
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0