Titles you rated
Bird BoxRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 1.0
MaleficentRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 1.0
As Good As It GetsRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5