Titles you rated
TenetRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Helter SkelterRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
First ManRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 2.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0