Movies
Ratings
233
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.5
All for LoveRated ★ 4.0