Movies
Ratings
36
PunchRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0