Titles you rated
Transporter 3Rated ★ 4.0
Behind Enemy LinesRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Elite SquadRated ★ 4.0
NextRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The World Is Not EnoughRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0