Titles you rated
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
LonglegsRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5