Titles you rated
Blue JasmineRated ★ 4.5
HawkingRated ★ 2.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 2.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Robin HoodRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Just FriendsRated ★ 2.0
Liar LiarRated ★ 2.5
What a Girl WantsRated ★ 2.5
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 3.0
AntzRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Two CopsRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.5